CosmoWATER PLUS

MECHANICKÝ UHLIKOVÝ FILTER NA VODU
Odstraňuje z vody:
železo, mangán, amoniak, organické látky

Popis zařízení

Zdravá, čistá a dobrá voda, zbavená nielen železa (ktoré kazi jej príchuť a zápach), mangánu a tvrdosti, ktorá spôsobuje vznik nánosu nebezpečného pre rozvod vody, ale aj amoniaku a organických látok.

Vďaka CosmoWATER Plus sa môžete tešiť z vody, ktorá je vhodná pre pokožku rovnako ako pre domáce spotrebiče; šetrí Vaše peniaze (znižuje náklady na pracie prostriedky) a umožnuje pripraviť chutné a lákavo vyzerajúce jedla.

Výhody

  • Malá, kompaktná konštrukcia
  • Bezpečnosť, filter nevyžaduje používanie škodlivých látok
  • Účinnosť = spoľahlivosť a nízke prevádzkové náklady
  • Jednoduchá a komfortná obsluha: automatická kontrola spotreby náplne, signalizácia nízkej hladiny soli, funkcia udržiavania pamäte v prípade výpadku napájania, zabezpečenie proti preplneniu
  • Inteligentné logicko-objemové automatické ovládanie, pracujúce na princípe predpokladu
  • Obtokový ventil
Maximální průtok 0,8-1,2 m 3 /h
Rozsah pracovních tlaků 1,3-8 bar
Objem náplně 25 Litrov
Iontovýměnný objem 100 m 3 x ˚f
Maximální kapacita vody mezi jednotlivými regeneračními cykly - při tvrdosti 32˚f (18°dH) 3100 Litrov
Orientační spotřeba vody během jedné regenerace 125-200 Litrov
Orientační spotřeba soli během jedné regenerace 3,7 kg
Průměr přípojky 1 cal
El. přípojka 230/50 V/Hz
Rozměry (výška/šířka/hloubka) 1213/419/502 mm

Zmäkčovač obsahuje monosférickú iónovýmennú náplň, ktorá odstraňuje z vody ióny vápnika a horčíka spôsobujúce tvrdosť vody. Náplň je po vyčerpaní svojej kapacity regenerovaná roztokom soli - soľankou. Zmäkčovač funguje automaticky a vyžaduje iba, aby užívateľ doplnil soľ - v priemere raz za mesiac. Jednoduchá montáž - pre montáž zariadení postačí prístup k hlavnému prívodu vody do domácnosti, k odtoku do kanalizácie a k elektrickej zásuvke.

V záujme Vášho pohodlia a bezpečnosti, spoločne so zaistením správnej funkčnosti a priebehu záruky, doporučujeme uskutočniť uvedenie do prevádzky prostredníctvom niektorej z autorizovaných spoločností (AFC). Uvedenie do prevádzky môže byť preposlané e-mailom TU.