SPÄŤ

Voda Z VODOVODU

S týmto typom vody máte každodenný styk. Používate ju na umývanie, varenie, pranie, a zároveň ju pijete.... Vaša voda z vodovodu je určite bezpečná, otázka je, či Vám NAOZAJ CHUTÍ, či je ZBAVENÁ NEPRÍJEMNÉHO ZÁPACHU, a či je dostatočne MÄKKÁ?

Určite sa zamýšľate, prečo je to tak?

banner 960x300

CHUŤ a ZÁPACH vody z vodovodu sú do veľkej miery ovplyvňované chlórom, ktorý sa pridáva ako účinný dezinfekčný prostriedok.Je to prídavok potrebný z bezpečnostných dôvodov, ktorý bohužiaľ zároveň negatívne ovplyvňuje chuť a zápach vody.

Preto stojí za to používať produkty Cosmowater Standard15, Home22, Exclusive Pure a Cosmowater Carbon.

TVRDOSŤ vody je v našich domácnostiach bežný problém, pretože na území Slovenskej republiky sa stretávame s priemerne tvrdou alebo tvrdou vodou. Je to spôsobené prítomnosťou soli, hlavne vápenatých a horečnatých solí (Ca + Mg), čo spôsobuje množstvo nežiaducich javov. Tvrdá voda neprospieva pokožke (môže spôsobovať jej podráždenie a vysušovanie), ale nie je vhodná ani pre vykurovacie systémy, domáce spotrebiče a hygienické zariadenia. Vodný kameň, ktorý sa usadzuje v potrubí, kanviciach, práčkach a umývačkách riadu vedie k menšej účinnosti týchto domácich spotrebičov a zrýchľuje proces ich opotrebenia. S mäkkou vodou z vodovodu je kúpeľ príjemnejšia, pokožka je zdravšia, vykurovanie je efektívnejšie a lacnejšie, a počas prania ušetrite 60% nákladov na čistiace prostriedky (pracie prášky). Dokonca aj jedlá získajú lepšiu chuť a vzhľad.

Lenže ako z tvrdej vody urobiť vodu mäkkú?

Kúpte si zmäkčovač vody Cosmowater Standard15, Home22 alebo Exclusive Pure.